هایفو سه بعدی

توضیحات نمونه کار

دستگاه هایفو سه بعدی برای جوانسازی و کشیدن پوست صورت و گردن استفاده می شود و این کارفقط در یک جلسه انجام می شود

در هایفو تراپی سه بعدی لیفت بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراساند استفاده می شود. فرد پس از انجام هایفو می تواند بلافاصله در محیط کار حاضر شود زیرا نیاز به نقاهت ندارد و حداقل درد و حداکثر اثر بخشی را دارد.

در این روش امواج اولتراساند از طریق پروپ های مخصوص به اعماق پوست فرستاده می شود و با ایجاد نواحی گرمایی دقیقا بر روی عضله (عمیق ترین قسمت پوست) کلاژن سازی فعال می شود.

پس از انجام هایفو سه بعدی ، فرد احساس سفتی و مختصر بالا رفتن پوست ناحیه درمان شده می کند ولی اثر واقعی از 3-6 ماه پس از عمل دیده می شود. و اثرات لیفتینگ حداقل تا 1 سال ادامه دارد.

لیفت با هایفو سه بعدی در ناحیه صورت نیازمند 20 -40 دقیقه زمان است.

جنسیت در تاثیر پذیری هایفو سه بعدی اثری ندارد اما بایستی سن فرد بیشتراز 30 سال باشد.

قبل از هایفو تراپی نیاز به کار خاصی نیست (بعضی اوقات مختصری بی حس کننده موضعی استفاده می شود) پس از هایفو تراپی فرد نبایستی پوست را گرم کند و بهتر است از ترکیبات خوراکی فعال کننده کلاژن سازی استفاده کند.

ماندگاری هایفو سه بعدی حداقل 1 سال می باشد و می تواند تا سه سال ادامه پیدا کند.

پس از انجام هایفو سه بعدی نیازی به بستری یا استراحت در منزل نیست و فرد سریعا به فعالیت های روزمره باز می گردد.

هایفو 3 بعدی برای انواع پوست از بلوند تا تیره مناسب است و اثرات بسیار عالی بر روی جوانسازی و لیفت پوست دارد.

هایفو جهت جوان سازی و لیفتینگ پوست صورت، گردن، دکلته، سینه و بازوها و … کاربرد دارد . همچنین از هایفو سه بعدی جهت انجام لاغری موضعی شکم، پهلو ها و باسن استفاده می‌شود.

بلافاصله پس از هر هایفو تراپی می توان از بوتاکس استفاده کرد ولی پس از تزریق بوتاکس با ژل نبایستی تا 1 ماه هایفو انجام شود.

× مشاوره سفارش و خرید